Automatyzacja przetwarzania plików dla druku wielkoformatowego.

Wielki Format • Zaawansowany preflight

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, mamy przyjemność zaprezentować system PuzzleFlow Panorama - dedykowany dla produkcji wielkoformatowej system przetwarzania plików graficznych i zarządzania zleceniami.

Systemowe podejście

Podstawowym elementem systemu jest zaawansowany preflight, umożliwiający wczesne wykrycie potencjalnych problemów związanych z błędnym przygotowaniem materiału graficznego. Pliki wejściowe mogą być sprawdzane pod względem dopasowania geometrii stron do zadanych parametrów zlecenia, zastosowanych przestrzeni barw, użytych fontów, jakości obrazów czy złożoności struktur wewnętrznych – wszystko po to by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek na etapie rastrowania pliku przed drukiem.

 

Kolejnym wyróżnikiem systemu PuzzleFlow Panorama jest zaawansowany silnik umożliwiający podział obrazu na części o zadanych parametrach, w sposób narzucony przez definicję produktu, lub automatycznie dopasowując kryteria podziału do parametrów wybranego urządzenia wyjściowego.

Nieodłącznym elementem przygotowania plików produkcyjnych jest umieszczenie stosownych opisów i znaczników. Także w tym zakresie system PuzleFlow Panorama został dopasowany do wymagań druku wielkoformatowego.

Ustandaryzowany proces obróbki plików

Większa wydajność dzięki automatyzacji

Mniej błędów przez wyeliminowanie czynnika ludzkiego

Rozszerzenia systemu

Podstawowa wersja systemu może zostać rozszerzona o dodatkowe moduły przetwarzające w zakresie optymalizacji plików, a także na wyższym poziomie umożliwiając obsługę produktów o nieregularnych kształtach, optymalizację zużycia atramentu czy wykorzystania podłoża.

Produkty (nie)szablonowe

Rozszerzenie dla systemu PuzzleFlow Panorama umożliwiające obsługę produktów bazujących na szablonach (wykrojnikach). Uniwersalne rozwiązanie pozwalające na automatyzację procesu przygotowania plików dla produktów o nieregularnych kształtach, dopasowane do specyfiki druku wielkoformatowego.

Taniej, nie zawsze znaczy gorzej...

Korzystając z zaawansowanych metod konwersji barwnych możesz zoptymalizować koszty związane z zużyciem atramentu. System wykonuje niezbędne obliczenia a wyniki przedstawia w przystępnej i intuicyjnej formie ilościowej i jakościwej za pomocą wykresów i porównań oryginału z dokumentem zoptymalizowanym.

Razem czy osobno? - oto jest pytanie..

Dostosowany do druku z roli system optymalizacji wykorzystania podłoża. Pozwala na wspólny wydruk wielu części tego samego zlecenia lub różnych zleceń o podobnych parametrach, optymalizując rozkład użytków w celu efektywnego wykorzystania podłoża.